Denizyolu Taşımacılığı

“Yeryüzünde ulaşamayacağımız liman bulunmuyor”

Colos Lojistik olarak geniş acente & network ağımız sayesinde tüm dünyada yükünüzün özelliklerine ve ihtiyacınıza göre standart konteyner taşımacılığı hizmetinin yanısıra, özel ekipmanlarla da  (Flatrack, Opentop, Reefer) limandan limana veya kapıdan kapıya hizmet sağlamaktayız.

Dünya ticaretinin büyük bir kısmının gerçekleştiği denizyolu taşımacılığında sahip olduğu geniş acente ağı ile komple (FCL), parsiyel (LCL) yükünüzü; standart, open top, refeer, flatrack, high cube ve tank konteyner vb. taşıma sistemleri ile istediğiniz herhangi bir yere, en ekonomik, en hızlı, en kolay şekilde ulaştırıyoruz.

COLOS Lojistik olarak dünya konteyner taşımacılığında söz sahibi hatlarla ve dünyanın önde gelen ve konularında uzman acenteleri ile işbirliği içerisindeyiz. Bu işbirliğinin getirmiş olduğu avantajlar ve operasyon sürecindeki profesyonelliğimiz ile size özel, en uygun ve en güvenilir çözümleri sunabilmek için çalışmaktayız. Denizyolu taşımacılığı 3 noktada diğer taşıma modlarına göre avantaj sağlamaktadır. Uygun maliyet,
Büyük miktarda ürün taşıyabilme olanağı ve Güvenli taşıma imkanıdır.

Denizyolu Servislerimiz

İhracat ve Ithalat, FCL ve LCL Container taşımaları

Düzenli ve Haftalık Seferler

Ön/Son Taşıma Organizasyonları

Antrepo ve Depolama çözümleri

Yurtiçi / Yurtdışı Gümrükleme ve Sigorta işlemleri

Kombine Deniz & Hava / Kara / Tren Taşımacılığı

 

Konteyner Çeşitleri ve Flexi Tank

20′ Konteyner

40′ Konteyner

40′ High Cube Konteyner

20′ Open Top Konteyner

40′ Open Top Konteyner

20′ Flat Rack Konteyner

40′ Flat Rack Konteyner

20′ Reefer Konteyner

ISO Tank

Flexi Tank

Diğer Konteyner Çeşitleri

 

Uzman ekibimiz size en uygun çözümlerle hız ve servis kalitesi bakımından kusursuz taşıma projesini oluşturacaktır. Size özel taşıma seçeneklerimizi için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Menü