Demiryolu Taşımacılığı

“Demiryolu bizim işimiz…”

Uzman kadromuz ve bu alandaki tecrübemizle Avrupa ve tüm CIS coğrafyasında müşterilerimize çevreci, inovatif ve maliyet avantajlı  güvenli bir taşıma hizmeti sunuyoruz. Demiryolu taşımacılığının en önemli avantajı uygun taşıma maliyetleridir. Denizyolu ile ulaşımın mümkün olmadığı karasal noktalara hızlı ve uygun fiyatla yüksek miktardaki ürünlerin gönderilmesi mümkün olmaktadır. Demiryolu taşımacılığının bir diğer avantajı ise çevreyi minimum düzeyde kirleten bir taşıma şekli olmasıdır.  Demiryolu taşımacılığı 3 noktada diğer taşıma modlarına göre avantaj sağlamaktadır. Uygun maliyet, Çevreyi minumum düzeyde kirleten taşıma şekli, Büyük miktarda ürünün güvenli taşınabilmesidir…

 

Demiryolu Taşımacılığının Faydaları

Çevreye duyarlı bir taşımacılık türüdür.

Diğer taşıma türlerine göre daha güvenlidir.

Kara yolu trafik yükünü hafifletir.

Genelde diğer taşıma alternatiflerinin aksine uzun dönem sabit fiyat garantisi vardır.

Uluslararası geçişlerde kara yolunda geçiş sınırlamaları bulunurken transit ülkelerin tercih ettiği bir taşıma türü olmasından dolayı geçiş üstünlüğü verilmektedir.

Transit süreleri kara yoluna göre biraz daha fazla olmasına rağmen sefer süreleri sabit durumdadır. Ağır tonajlı ve havaleli yükler için çok uygun bir taşıma türüdür.

 

Demiryolu Servislerimiz

Asya, Avrupa, Rusya ve Orta Doğu ülkeleri ile Türkiye arasındaki koridorda demiryolu taşımacılığı çözümleri

Blok trenle servis imkanı

Tarifeli kalkışlar

Güvenilir teslimat süreleri

Demiryolu + TIR kombine taşımacılık çözümleri

Demiryolu + Deniz yolu kombine taşımacılık

Yurt içinde demiryolu bağlantılı liman – fabrika taşımaları

Kara ve denizyolu ile entegre, multi-modal hizmetler

Uzman ekibimiz size en uygun çözümlerle hız ve servis kalitesi bakımından kusursuz taşıma projesini oluşturacaktır. Size özel taşıma seçeneklerimizi için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Menü